Edukacja przedszkolna w świetle warstwicowej koncepcji wychowania

Joanna Karczewska, Edukacja przedszkolna w świetle warstwicowej koncepcji wychowania, 2015, 166 s., format B5, ISBN 978-83-7133-625-6

Ten produkt nie występuje obecnie w magazynie

Książka w oparciu o pedagogiczną – warstwicową koncepcję integralnego rozwoju autorstwa Stefana Kunowskiego i aktualnie obowiązującą podstawę programową, prezentuje wybrane aspekty wychowania dzieci przedszkolnych w obszarze biologicznym, psychologicznym, socjologicznym, kulturologicznym i duchowym. Porusza również problem współpracy środowisk wychowawczych – rodziny i przedszkola. Książka niniejsza ma charakter teoretyczno-praktyczny, skierowana jest do osób zainteresowanych edukacją przedszkolną – rodziców, nauczycieli i przede wszystkim studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela przedszkola.