Współczesne problemy i zjawiska w makroekonomii

Piotr Misztal, Współczesne problemy i zjawiska w makroekonomii, 2020, 148 s., format B5

Ten produkt nie występuje obecnie w magazynie

Podjęta w niniejszej książce problematyka ma charakter interdyscyplinarny. Poza osadzeniem jej na gruncie nauk ekonomicznych uwzględniono tutaj również aspekty społeczne, socjologiczne czy też środowiskowe analizowanych problemów makroekonomicznych. Badania zaprezentowane w monografii mają charakter teoretyczno-empiryczny. Książka może stanowić wartościową pozycję zarówno dla studentów ekonomii i finansów, jak również dla nauczycieli akademickich uczelni wyższych. Może być również cennym źródłem informacji dla kadry zarządzającej przedsiębiorstw i polityków gospodarczych w kontekście przyszłych wyzwań rozwojowych stojących przed polską gospodarką.