Zarządzanie ryzykiem projektu w inwestycjach budowlanych

Dariusz Skorupka, Zarządzanie ryzykiem projektu w inwestycjach budowlanych, 2007, 108 s., format B5, ISBN 978-83-7133-314-5

Książka poświecona jest problemom specyfikacji, oceny i ograniczania ryzyka w przedsiębiorstwach realizujących procesy budowlane. W publikacji dokonano analizy obszarów ryzyka dotyczących projektów budowlanych, z uwzględnieniem takich elementów, jak: przetarg, prace projektowe, prace budowlane oraz rozliczenie inwestycji. Przedstawiono przegląd metod służących do analizy ryzyka. Zaproponowano autorską metodę zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwach budowlanych, opartą na sieciach neuronowych. Książka przeznaczona jest dla studentów Wydziału Zarządzania i Administracji oraz przedsiębiorców budowlanych.