Barbara Zbroińska, Piszę pracę licencjacką i magisterską. Praktyczne wskazówki dla studenta. Wydanie 4. zmienione, 2014, 76 s., format A5, ISBN 978-83-7133-602-7

Ten produkt nie występuje obecnie w magazynie

Potrzeba ujednolicenia zasad edytorskiego przygotowania prac licencjackich i magisterskich oraz chęć pomocy studentom skłoniły autorkę do napisania poradnika, który w sposób zwięzły i przystępny prezentuje te zasady. Niniejsza publikacja stanowi formę pomocy dydaktycznej zarówno dla studenta, jak i promotora. Omówione w niej metody badawcze stosowane w naukach ekonomicznych i zarządzania, zamieszczono praktyczne wskazówki dotyczące wyboru tematu pracy, tworzenia planu pracy, doboru bibliografii i wymogów formalnych, jakie prace promocyjne powinny spełniać oraz podano przykłady. Wykorzystując doświadczenia zdobyte podczas prowadzenia seminariów licencjackich i magisterskich autorka skoncentrowała się na tych etapach przygotowania pracy promocyjnej, które studentom najczęściej stwarzają problemy oraz na tych zasadach formalnych, w których stosowaniu najczęściej popełniane są błędy.